Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Realizujeme plánované akce. Které to jsou?

Přestože má město Velké Pavlovice nižší příjmy  než při sestavování rozpočtu na rok 2020 předpokládalo, může investovat. Pomáhají i našetřené peníze. (Ke konci června činí propad na příjmech města 3,5 mil. Kč.) 

V průmyslové zóně probíhá výstavba komunikace a inženýrských sítí, na hřbitově se pracuje na zajištění statiky vstupní brány a budou se opravovat omítky, v následujícím týdnu bude kompletně vyměněn analogový rozhlas ve městě za digitální a v ul. Padělky bude pracovníky města pokládán nový chodník. 

Probíhá výběrové řízení na realizaci Krajinných prvků II. (výsadba keřů a stromů v extravilánu města) a také se připravuje výběrové řízení na demolici budovy kina, která by měla proběhnou v 11/2020 - 2/2021. 

Dále se zpracovává projektová dokumentace na nové veřejné osvětlení v ulicích Nová, Kpt.Jaroše, Lidická, Kopečky a v ulicích Herbenova, Růžová a Bří Mrštíků. 

Starosta města jedná o odkoupení části vodovodního řadu od ŠSV Velké Pavlovice, a.s., protože bude sloužit i pro obyvatele 19 nemovitostí v ul. Nad Zahrady a bude na něj napojena i myslivna.     

Město Velké Pavlovice * Realizujeme plánované akce

Text a foto: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 26.6.2020