Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Putování vinicemi za víny VOC 2024

Netradičně se v sobotu 1. června 2024 uskutečnil čtvrtý ročník akce pořádané spolkem VOC vinice Velké Pavlovice, z.s., Putování vinicemi za víny VOC, mezi vinicemi v trati Nadzahrady, kolem rozhledny Slunečná ve Velkých Pavlovicích.

Během krásného slunečného dne se návštěvníci procházeli na trase dlouhé asi 3,5 km, kde na ně čekalo celkem deset vinařů z Velkých Pavlovic s ochutnávkou vín z produkce VOC vinice. A jelikož byl Mezinárodní den dětí, pro naše nejmenší mělo každé stanoviště připravenou atrakci. Zabavily se tedy všechny věkové kategorie! 

Účastníci akce si akci moc pochvalovali, procházeli se, okoštovali výborná vína, užili si posezení i grilování, které na ně po trase čekalo, a celé putování zakončili na Besedě s cimbálovou muzikou Palička. Venkovní areál myslivny se zaplnil, a to i dalšími návštěvníky, které neodradil ani chvilkový déšť, po kterém se mohlo vesele pokračovat. Všichni vytvořili skvělou atmosféru, tančilo se a degustovalo. 

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem účastníkům za návštěvu naší akce, městu Velké Pavlovice za podporu, všem organizátorům a cimbálové muzice Palička! 

Budeme se těšit na další ročník, tým VOC vinice Velké Pavlovice. 

VOC vinice * Putování vinicemi za víny VOC 2024

Text: Mgr. Barbora Havlíková, tajemník VOC vinice Velké Pavlovice, z.s. / Foto: Oldřich Otáhal / 7.6.2024