Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

První vlaštovky ohledně Velkopavlovického vinobraní aneb Na co se už teď těšit!

Velkopavlovické vinobraní 2020 bude, rozhodlo dne 11. června 2020 Zastupitelstvo města Velké Pavlovice. Ano, bude, potvrzujeme předem stanovený termín 18. a 19. září. Ale se spoustou "ale", nebo jinak řečeno "podmínečně".

Podmínky spočívají v následujících aspektech: bude–li 14 dní a méně před termínem akce v platnosti opatření v souvislosti s epidemií koronaviru, které bude zakazovat kulturní akce o počtu 1000 návštěvnících a více, a bude-li v platnosti opatření typu nošení roušky, povinných rozestupů mezi návštěvníky stojícími nebo sedícími BUDE AKCE ZRUŠENA.

Avšak my pevně věříme, že zrušena nebude a že si oslavy vína, burčáku a úrody užijeme do sytosti a hlavně plnými doušky. Už teď se můžeme těšit třeba na koncert kapel YOYO band a ARGEMA, divadelní vystoupení herců ze Spolku Kašpar Divadla v Celetné s inscenací "Slovácko sa nesúdí", taneční zábavu s dechovou hudbou Sokolka, na cimbálovou muziku Lašár, vystoupení dětí z obou místních dětských folklórních souborů Sadováček a Floriánek, chybět samozřejmě nebude průvod krojových městem a vrchol oslav - scénka "Zarážení hory", s každoročně obnoveným scénářem reagujícím na aktuální dění ve městě.

Držme si palce, kéž nám i letos Velkopavlovické vinobraní vyjde,
bez jakýchkoliv ALE a podmínek!

Text: Karolína Bártová / 29.6.2020