Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

První soutěžní víkend mladých hasičů zakončený medailemi

V sobotu 6. května 2023 začala mladým hasičům sezóna požárních útoků. Hned první soutěž byla zahraniční. Vyrazili totiž do Voderad v okrese Trnava na Slovensku, kde pořádalo družební DHZ Voderady soutěž mladých hasičů. 

Velkopavlovičtí mladí hasiči skončili ve velké konkurenci na pěkném šestém místě. Děkujeme ještě jednou kolegům z Voderad za pozvání, skvěle zorganizovanou soutěž a pohostinnost.

Hned v neděli 7. května 2023 se konala další soutěž, tentokrát už zase v Česku, a to konkrétně ve Cvrčovicích u Pohořelic. Naši mladí hasiči předvedli krásné výkony a s časy 20,87 a 21,81 získali bronzové medaile za třetí místa, jak v kategorii mladších, tak v kategorii starších žáků.

Úvod sezóny se tak vydařil na jedničku. Snad v těchto výkonech budou naše mladé naděje pokračovat i v dalších závodech. Hned další šanci budou mít už tuto sobotu 13. května na domácí soutěži ve Velkých Pavlovicích. Všichni jste zváni! Začátek soutěže je v 9:30 hodin. Na místě se můžete těšit na týmy mladých hasičů z celého okresu Břeclav. Dobré jídlo i pití na místě zajištěné! 

SDH * Soutěže mladých hasičů v požárním útoku – Voderady SR, Crvčovice u Pohořelic ČR

Text: Michal Procinger / Foto: Michal Procinger / 9.5.2023