Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

První letošní stužkování, ve 4.A jsou již maturanti...

Páteční podzimní podvečer 9. listopadu 2012 se stal pro studenty 4. A Gymnázia Velké Pavlovice významným dnem, neboť byli slavnostním stužkováním uvedeni do řad maturantů roku 2013. Do zcela zaplněné auly, kde se tato slavnost konala za přítomnosti rodičů, přátel a dalších hostů, nastoupilo čtyřiadvacet studentů s velkým očekáváním.

Po zahájení ceremoniálu třídním učitelem PhDr. Stanislavem Rubášem byli studenti pasováni na maturanty. Štěstí jim popřáli také pan ředitel PaedDr. Vlastimil Kropáč a starosta Velkých Pavlovic pan Ing. Pavel Procházka.

Celý ceremoniál příjemně zpestřilo pěvecké vystoupení studentů z nižších ročníků gymnázia a nechyběl ani proslov samotných maturantů. Při projekci fotografií, nejen ze školních lavic, zajisté každý zavzpomínal na předešlé roky a povzdechnul si, jak ten čas letí.

Věřme, že všichni studenti maturitní zkoušku úspěšně složí a že jim tato zkouška dospělosti bude vstupní branou do dalšího života plného přání, očekávání a nadějí.

PhDr. Stanislav Rubáš, třídní učitel

 

Fotogalerii ze stužkování studentů třídy 4.A gymnázia na maturanty roku 2013
otevřete kliknutím na společné foto...

 

Foto © 2012 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 

13-11-2012-BK