Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

První den veletrhu Regiontour patřil odborné veřejnosti

Ve čtvrtek 13. ledna odstartoval na brněnském výstavišti čtyřdenní maraton veletrhů Regiontour a Go. Velké Pavlovice se zde již tradičně prezentují na samostatném stánku, který má podobu habánského vinného sklepa (pavilon P, č. 38) – již počtvrté zde prezentují Modré Hory, tradiční nabídkou je pak vinařství, cykloturistika a folklór... Že to krok správným směrem, potvrzují i samotní návštěvníci. Největší zájem mají o kalendář akcí, nabídku vinařství a cyklistické trasy.

Již včera náš stánek navštívila spousta významných osobností politického života. Na skleničku výborného vína a příjemné popovídání se u nás zastavili nejen starostové okolních obcí, ale i hejtmani, poslanci a další význační hosté. Se starostou našeho města Ing. Pavlem Procházkou se přišel pozdravit i senátor Ing. Jan Hajda. Čas na návštěvu našeho stánku si našly i kolegyně z TIC z našeho družebního města Ždírec nad Doubravou.


 

Fotogalerii z prvního dne veletrhu Go a Regiontour v Brně
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Ing. Zdeněk Karber

14-01-2011 PV