Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

První badmintonové soustředění ve Velkých Pavlovicích

V neděli 18. srpna skončil první badmintonový kemp ve Velkých Pavlovicích. Počasí se vydařilo a děti byly i díky bohatému programu kempu naprosto v pohodě. Užily si badmintonu, cyklistiky a zbyl čas i na spoustu her.

Dvacet dva dětí z Velkých Pavlovic, Hustopečí, Bořetic a Brna mělo možnost poznat atmosféru soustředění pod vedením trenérů jako je Tom Mendrek- několikanásobný mistr ČR, nyní trenér České juniorské reprezentace, Tom Voves jeho druhý trenér a Karel Reichman, který vede badmintonový kroužek ve Velkých Pavlovicích.

Děti měli velmi náročný tréninkový plán, v tréninku byli plných 7 hodin denně rozdělených do tří fází. Vyvrcholením soustředění byl turnaj, který vyhrál Jakub Reichman.

Účastníci soustředění mohli při tréninku fyzické zdatnosti, který probíhal na kolech, poznat nádherné okolí Velkých Pavlovic, Bořetic a Staroviček. Zpestřením soustředění byly různé hry v terénu, orientační závod na kolech, noční bojová hra, opékaní kukuřice nebo krmení ryb na rybníku Zahájka.

Karel Reichman


 

Fotogalerii z badmintonového soustředění otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Karel Reichman

22-08-2013 PV