Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Prvňáčci usedli do školních lavic, poprvé...

Prázdniny už dopsaly poslední řádku své báječné pohádky plné fantazie a předaly žezlo škole, příběhu neméně zajímavému a napínavému. Velkým dobrodružstvím bude především pro prvňáčky, kteří usedli do školních lavic zcela poprvé. Stalo se tak včera, v pondělí 2. září 2013. Základní škola ve Velkých Pavlovicích jich přivítala devětadvacet, otevřeny byly hned dvě první třídy. Třídní učitelkou I.A třídy je pro školní rok 2013/2014 Mgr. Jitka Řádková, I.B třídy Mgr. Dagmar Šmídová.

Paní učitelky přivítaly nové žáčky ve slavnostně vyzdobených učebnách. První krůčky zvládli novopečení žáčci na výbornou, jak by ne, když měli v tento den obrovskou oporu, své rodiče a sourozence, ale také paní ředitelku z mateřské školy paní Jiřinu Zigovou. U slavnostního přivítání nechyběli ani ředitel ZŠ Velké Pavlovice RNDr. Ludvík Hanák, zástupkyně Mgr. Lenka Korpová a za Město Velké Pavlovice místostarosta Ing. Zdeněk Karber, kteří dětem popřáli hodně štěstí, úspěchů a krásných jedniček.

 

Všem prvňáčkům, ale i všem starším žákům a učitelům Základní školy Velké Pavlovice
přejeme do nového školního roku jen a jen to nejlepší!

 

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z prvního dne prvňáčků ve školních lavicích otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

03-09-2013-BK