Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Prvňáčci se vydali do školky, nejen za předškoláky

Začátkem listopadu se vydali žáci 1. tříd Základní školy Velké Pavlovice na návštěvu do místní mateřské školy a všichni se na tento výjimečný den moc těšili. 

Prvňáčci mají za sebou první měsíce strávené ve škole, a tak se o své školní zážitky přišli podělit s mladšími kamarády. Malí školáci již umí přečíst slova a věty, dokáží počítat a naučili se spoustu nových věcí, kterými se rádi ve školce pochlubili.

Během dopoledne si užili spoustu zábavy. Společně si s předškoláky zatančili, vyrobili si přívěsek na klíče, zdolali podzimní naučnou stezku a hlavně si hráli s kamarády a novými hračkami.

Paní učitelkám děkujeme za velmi příjemné dopoledne, které pro nás připravily a těšíme se na návštěvu předškoláků ve škole.

Základní škola & Mateřská škola * Prvňáčci na návštěvě ve školce

Text: Mgr. Eva Drienková, Mgr. Jitka Řádková, třídní učitelky 1. tříd Základní školy Velké Pavlovice / Foto: Archiv Základní školy Velké Pavlovice / 13.11.2023