Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Prvňáčci navštívili své kamarády z mateřinky

Paním učitelkám z Mateřské školy ve Velkých Pavlovicích se občas zasteskne při vzpomínce na své bývalé žáčky, letošní prvňáčky. Právě proto se rozhodly pozvat je na návštěvu školky, ve které strávily děti několik let krásného hraní a poznávání světa. Prvňáčci pozvání rádi přijali a vydali se, ve středu 26. ledna 2011, se svými paními učitelkami Mgr. Jitkou Martincovou (1.A) a Mgr. Jitkou Řádkovou (1.B) do zasněžené mateřinky.

Ve školce byli malí žáčci srdečně a s dojetím přivítáni, dostali také malou jablíčkovou svačinku, prohlédli si, co se v třídách změnilo, avšak především, pohráli se se svými mladšími kamarády, čímž se na chvíli vrátili do svých zcela bezstarostných let.

Chvíle strávené ve školce se nesly v přátelském duchu, všechny děti – školou i školkou povinné, byly nadšené. Vše však jednou končí a tak se po dvou hodinkách prvňáčci vrátili do školy, k učení a svým povinnostem.

 

Mateřské škole Velké Pavlovice velmi děkujeme za pozvání a nádherné okamžiky
strávené mezi našimi budoucími žáčky!

 

U BERUŠEK...

 

 

U KOŤÁTEK...

 

 

27-01-2011-BK