Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Prvenství z krajského kola zeměpisné olympiádly zamířilo na velkopavlovické gymnázium

Ve středu, dne 18. dubna 2012, se na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně konalo krajské kolo zeměpisné olympiády. Postup z okresního kola si do této soutěže zajistil Jan Bohůn, student Gymnázia Velké Pavlovice. Honza je studentem 3. ročníku Gymnázia Velké Pavlovice a do školy každodenně dojíždí z Moravské Nové Vsi.

Na soutěž se velmi těšil a s přiměřenou dávkou zdravého sebevědomí se neobával konkurence dalších dvanácti soupeřů z ostatních středních škol jihomoravského kraje. „Zeměpis a cestování po světě mě baví, informace si vyhledávám nejen v časopisech, ale hlavně z internetu. Rád bych se v budoucnu podíval na Nový Zéland nebo Island“,  prozrazuje o sobě Honza.

Krajské kolo v Brně vyhrál a zajistil si postup do republikového kola, které se uskuteční v Plzni. Honzovi k dosaženému úspěchu blahopřejeme a budeme mu držet palce v republikovém kole této soutěže.

PaedDr. Vlastimil Kropáč, ředitel Gymnázia Velké Pavlovice

 

Student velkopavlovického gymnázia JAN BOHŮN,
vítěz krajského kola zeměpisné olympiády

 

 

 

20-04-2012-BK