Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pro knihu pod stromeček nemusíte nikam jezdit

Věříte, že bez knihy pod stromečkem by to nebyly správné Vánoce? Tak se můžete těšit na listopadový prodej knih. A opět nemusí nikam cestovat, naopak knihy přijedou za vámi. A bude z čeho vybírat.

Knihy si můžete přijít zakoupit v pondělí 25. listopadu a v úterý 26. listopadu. Vždy v čase od 10.00 do 19.00 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu Velké Pavlovice.

A na co se můžete těšit? Nabídka je pestrá a plná knih pro děti – od leporel pro nejmenší, přes pohádkové příběhy, encyklopedie a čtení pro školáky. Pro dospělé čtenáře budou v nabídce detektivky, thrillery ale i odpočinková četba vhodná na vánoční čas z nakladatelství Alpress, Oldag a Domino. Sortiment knih bude obohacen také křížovkami, sudoku a doplňovačkami pro děti.

Již devátý ročník v pořadí předvánočního prodeje knih za výhodné ceny se uskuteční jako obvykle v režii knihovnice pod záštitou města.  Akce se uskutečňuje jako služba občanům, protože v našem městě knihkupectví chybí a předchozí ročníky ukázaly, že zájem občanů v předvánočním čase je velký.

Text: Lucie Gawlová, knihovnice / 15.11.2019