Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Příspěvek k měsíci čtenářů

Městská knihovna Velké Pavlovice přispívá k Měsíci čtenářů nejenom kulturními a vzdělávacími akcemi, ale také nabídkou nových knih, tentokrát určených především pro dospělé čtenáře. Jako vždy se při výběru novinek snaží respektovat vkus a zájmy všech svých čtenářů, takže může nabídnout jak knihy nejčtenějších autorů, jako jsou Nesbo, Parker, Berry, Jacksonová, Robertsová, Garwoodová, Cook, Irving, Koontz nebo King, tak i novinky současné české literatury: Irenu Douskovou, Jitku Prokšovou, Václava Grubera, Vladimíra Párala, Táňu Kubátovou či Hanu Whitton.

Pro otevření seznamu nových knih klikněte ZDE.

 

V průběhu března si také mohou návštěvníci knihovny prohlédnout výstavu výtvarných prací žáků 2. a 3. tříd Základní školy Velké Pavlovice, které děti vytvořily na základě předčítání z knihy Astrid Lindgrenové „Emilovy další skopičiny“. Knihovnice četla dětem na základě spolupráce základní školy a městské knihovny v rámci akce Celé Česko čte dětem.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 

Fotogalerii z výstavy výtvarných prací v knihovně otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Mgr. Dana Růžičková

 

21-03-2014 PV