Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Připravujeme tradiční vánoční jarmark

Starosta a místostarosta našeho města pozvali na pondělní odpoledne na společnou schůzku zástupce hlavních realizátorů již tradičního předvánočního jarmarku. Ten se letos ve Velkých Pavlovicích uskuteční v neděli, 19. prosince. Na webových stránkách města se již dnes můžete podívat, co pro velkopavlovické občany a jejich hosty organizátoři připravili.

Dopoledne uvidíme a uslyšíme děti z mateřské i základní školy, vyvrcholením ranního programu bude posílání balónků s vánočními dětskými přáními pro Ježiška. Odpolední program zahájí country skupina Colorado, představí se studenti gymnázia, vystoupí Dolina a Presúzní sbor, pěvecký sbor a dechová hudba základní umělecké školy a celý program opět uzavře Colorado. Uslyšíme slavnostní projev starosty města, Ing. Pavla Procházky.

Ke slavnostní náladě přispějí voňavým svařeným vínem vinaři ze sdružení JPK Velké Pavlovice a Víno z Velkých Pavlovic. Dobré jídlo připraví velkopavlovičtí hasiči a něco dobrého nabídnou i členky dámského klubu. Celodenním programem bude provázet Antonín Schäffer.

Na děti s rodiči čeká v přízemí Radnice od 10 do 17 hodin oblíbená Ježíškova dílnička, ze které si domů mohou odnést hezký vánoční dárek.

Úkolu, aby na Vánoční jarmark bylo připraveno dobré počasí, se na setkání nikdo nechtěl ujmout, takže to je jediná neznámá v přípravě slavnostní předvánoční akce.

Organizátoři však doufají, že přijdou všichni Pavlovčáci, i kdyby mrzlo stejně, jako tomu bylo loni.

 

Fotogalerii z přípravné schůzky otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2010 Mgr. Dana Růžičková

07-12-2010 PV