Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Připravujeme perfektní výstavu

Po třech letech se opět setkání velkopavlovických fotografů a členů Fotoklubu při Záhorském osvětovém středisku v Senici odehrálo v sobotu 22. června na půdě Velkých Pavlovic.

Možnost pracovat celý den v terénu s lektorem – profesionálním fotografem – je to nejlepší, čím můžeme pomáhat aktivním fotografům. Lektorem je pro letošní rok pedagog Fakulty masmediální komunikace Univerzity sv. Cyrila a Metoděje v Trnavě, Mgr. Peter Lančarič. Ten bude také kurátorem připravované výstavy a setkáme se s ním ještě na dalším celodenním semináři, tentokrát v Senici 7. září 2019.

Abychom mohli využít toho, že se v soboru konala také regionální akce Krajem André, je letošním tématem workshopů téma „Lidé v pohybu“, stejný název ponese i společná podzimní výstava. Lidí v pohybu však jistě zachytí fotografové mnohem více, než se dalo stihnout za jediný den.

Za podporu musíme poděkovat, jako vždy, vedení města Velké Pavlovice a vedení ZOS v Senici. A určitě nejde jenom o připravovanou výstavu. Vždyť výsledky práce našich fotografů vidí obyvatelé Velkých Pavlovic každý den na webových stránkách města, každé dva měsíce na stránkách Velkopavlovického zpravodaje, pravidelně zdobí také jeho titulní stranu. Na své stránky si je občas přebírá i Břeclavský deník.

Termín vernisáže výstavy ve Velkých Pavlovicích je již dohodnut, bude to v pátek 11. října 2019. 

Připravujeme perfektní výstavu

Text a foto: Mgr. Dana Růžičková / 25.6.2019