Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Připravuje se výstavba 36 bytů

Potřebujete bytem stabilizovat rodinu? Žije Vás ve Vašem rodinném domě či bytě více a podmínky k životu jsou velmi stísněné? Jste mladí, zakládáte či jste již založili rodinu a chcete bydlet ve svém? Končíte studium a chcete svůj byt, či jen na nový rodinný dům prostě nemáte finanční prostředky a nevíte, zda je možné si nový byt dovolit? Pro všechny takové případy Vám mohou napovědět následující informace.

Město Velké Pavlovice má vypracovanou zajímavou studii pro výstavbu 5 bytových domů s celkovou kapacitou 36 bytů v lokalitě Padělky. Pokud vše půjde dle předpokládaného scénáře, může být již na podzim letošního roku, případně v první polovině příštího roku zahájena výstavba těchto bytových domů. Všechny byty budou stavěny developerským způsobem a převedeny budou do osobního vlastnictví. O výstavbu těchto domů projevilo zájem několik stavebních a developerských firem, které své představy již předložily velkopavlovické radnici. Takhle budou vypadat 3 nové bytové domySouběžně probíhají práce na přípravě projektu výstavby inženýrských sítí pro II. etapu této lokality. Rychlost zahájení výstavby se bude odvíjet od zájmu budoucích vlastníků bytů, ať již to budou zájemci místní nebo z jiných blízkých či vzdálených míst. Do jednání o výstavbě se zapojily některé finanční instituce, které jsou připraveny budoucím vlastníkům nabídnout až 100 % hypotéky na nové byty. Zájmem města je  podpořit výstavbu bytů a stabilizovat místní i nové obyvatele města za velmi přijatelných ekonomických podmínek. Město má pro výstavbu připravenou větší část pozemků a chystá výstavbu inženýrských sítí. Jedním z dalších kroků, které město nabízí v této záležitosti je uspořádání schůzky k možnosti financování výstavby a posouzení možností jednotlivých zájemců, zda si takové byty mohou dovolit. Pokud Vás následující řádky zaujaly a máte zatím naprosto nezávazný zájem o byt či o informace k této problematice, můžete nás kdykoliv kontaktovat a to buď e-mailem na adrese: podatelna@velke-pavlovice.cz či telefonicky na tel.: 519 428 101. V případě konkrétních informací nás můžete kdykoliv navštívit na radnici ve Velkých Pavlovicích (ing. Procházka, ing. Karber).