Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Připravuje se FORUM MORAVIUM 2015

Vážení vinaři, Občanské sdružení Forum Moravium Velké Pavlovice Vás zve na soutěžní přehlídku vín Velkopavlovické vinařské podoblasti, která navazuje na tradici od roku 2005. Vína do soutěže se budou přihlašovat v systému ELWIS. Výběr vzorků proběhne v týdnu od 10. – 12. června v Turistickém informačním centru ve Velkých Pavlovicích. Podrobnosti jsou uvedeny ve Statutu soutěže - ke stažení ZDE.

Hodnocení vín se uskuteční 24. června v sále VINIUM a.s. pod vedením Doc. Ing. Mojmíra Baroně Ph.D.. Veřejná prezentace soutěže bude součástí Velkopavlovického tradičního vinobraní 28. a 29. srpna 2015.

Pozvánka pro degustátory ke stažení ZDE.


Nově na akci uvedeme seznam vinařů a vín v digitálním světě. Ve svých mobilních telefonech budou zákazníci mít možnost najít informace o vinařích, kteří se akce zúčastní, a rovněž vína, která budou degustovat. Vína budou moci hodnotit a také sledovat hodnocení ostatních. Pokud jim vína zachutnají, budou mít možnost je přímo u Vás vinařů objednat. O to vše se postará aplikace Wining.cz, kterou najdete v App Store pro telefony typu iPhone, nebo v Obchod Play pro telefony typu Android.

 

 Za Forum Moravium o.s.
 Ing. Pavel Veverka
 Mob.: 603 258 436


08-06-2015 PV