Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přípravka dovezla ze Slovenska pohár za 2. místo

Fotbalová přípravka přijala pozvání k účasti na turnaji „O pohár predsedu BSK Pavla Freša“ z města Senec a tak se ve sváteční úterý 17. listopadu vypravili hráči ročníku 2006 a 2007 v čele s dvěma trenéry a fanoušky do obce Šenkvice, kde byl tento turnaj pořádán.

Na naše hráče vybavené zcela novými dresy čekaly celkem čtyři zápasy. V tom prvním jsme narazili na pořádající tým z MŠK Senec a soupeře jsme svojí aktivní a důraznou hrou předčili 5:1. Druhý duel proti Vištuku byl z našeho pohledu herně opět povedený, bohužel jsme nakonec odcházeli poraženi poměrem 2:1, kdy naše hráče vychytal výborný brankář slovenského týmu. Ve třetím zápase jsme následně jednoznačně zvítězili nad týmem Čataj poměrem 11:1 a chystali se na posledního soupeře. Tím nám byly domácí Šenkvice, a tak, jak nám v druhém zápase štěstí nepřálo, tak se na naši stranu tentokrát otočilo a opět v dramatickém střetnutí jsme nakonec zvítězili 2:1.

Jelikož první tři týmy měly shodný počet bodů, o pořadí na prvních třech místech nakonec rozhodovalo skóre ze vzájemných zápasů, které nás posunulo na celkové krásné 2. místo, za které jsme si odvezli velký pohár a každý z hráčů i trenérů medaili.

Pro nás nejdůležitějším zjištěním bylo, že kluci odmakali celý turnaj a předváděnou hrou potěšili nejenom nás trenéry, ale i skupinu našich fanoušků a také trenéry a zástupce ostatních týmů.

Velké díky patří městu Velké Pavlovice za pomoc při zajištění příprav na tento turnaj a také panu Lubomíru Stokláskovi za poskytnutí finančního daru, z kterého jsme tyto nové dresy včetně několika míčů mohli pořídit.


Michal Jilka – trenér přípravky


 

Fotogalerii z turnaje otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Michal Jilka


19-11-2015 PV