Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Připomeňme si Ing. Zdeňka Karbera

Dvěma fotografiemi z významných kulturních akcí v našem městě bychom rádi připomněli, že dnešního dne je to právě rok, kdy zemřel bývalý místostarosta města, Ing. Zdeněk Karber. Jeho nečekané úmrtí zasáhlo nejenom bývalé kolegy z městského úřadu, členy rady a zastupitelstva města, ale také celou velkopavlovickou veřejnost.

Protože se Ing. Karber společně s manželkou zúčastňoval většiny společenských a kulturních akcí ve městě, mohli bychom ho připomenout celou řadou fotografií, nejenom těmi ze setkání s bratry Ebenovými nebo ze setkání se synem dr. Studničky. V archivu města, a jistě i rodiny, se nacházejí stovky fotografií, které Ing. Karber vytvořil jako skvělý amatérský fotograf. Jeho profesionální zájem o životní prostředí ve městě připomíná třeba Biocentrum Zahájka či akce Rodina adoptuje svůj strom. Na vzájemnou spolupráci vzpomínají jistě nejenom vinaři, ale členové dalších spolků a organizací.

Ačkoliv je Ing. Karber zapsán i do politické a pracovní historie města,
rádi bychom na něho vzpomínali jako na člověka, spoluobčana a kolegu.

 

Mgr. Dana Růžičková


 

Vzpomínka na pana Ing. Zdeňka Karbera...

 

 

 


09-08-2016-BK