Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Příležitost pro investory

Poly internet_V_600_M_120.jpgNové studie, které byly dokončeny v srpnu letošního roku řeší prostory pro výstavbu bytových domů a prostory pro občanskou vybavenost. Současně vytváří městotvorné prostory území ve stavební lokalitě, tedy v území, kde v průběhu několika málo let vyroste 80 nových domů s více než 110 bytovými jednotkami.
Město Velké Pavlovice nabídne zájemcům, investorům, stavebním firmám a developerským společnostem možnost ucházet se o výstavbu tří bytových domů a dvou polyfunkčních domů v této lokalitě. Podmínkou bude zainvestování  výstavby a dodržení regulativů vycházejících z vypracované architektonické studie a regulačního plánu území. Město již nyní je vlastníkem většiny pozemků pro výstavbu těchto objektů a připravuje projekt na rozšířeníByty internet_M_120.jpg inženýrských sítí pro bytové domy.
Tři bytové viladomy lze charakterizovat jako menší bytové domy s velmi příjemným bydlením, prostorné a dobře osluněné byty budou mít vlastní přístup do zahrádky i z patra. Jsou přechodem mezi klasickým rodinným domem a klasickým městským bytem. Jsou určeny především pro rodiny s dětmi a zájemce o prostornější byty. Cenově budou mnohem méně náročné než stavba vlastního rodinného domu.
Ve dvou navržených polyfunkčních domech by mělo vzniknout 19 bytů. Velikost bytů je různá, ale jsou zde i byty menší, cenově dostupnější. Polyfunkční domy jsou navrženy s využitím přízemí pro občanskou vybavenost území, ve kterém se nacházejí. V lokalitě Padělky bude v několika málo letech vystavěno přibližně 110 bytových jednotek, v blízkém okolí se nachází další bytové domy a řadová zástavba z 80. lett minulého století. Polyfunkční domy pro tuto oblast vytváří prostory pro umístění menších provozoven typu „večerky“, cukrárny, kavárny či kadeřnictví, kosmetického salonu, atd.
Studie jsou nahlédnutí na městském úřadě kde lze získat i bližší informace o této investiční příležitosti. Dotazy můžete zasílat i e-mailem zde!