Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přijímací zkoušky na velkopavlovickém gymnáziu

Podobně jako na většině středních škol začaly dnes pro budoucí uchazeče o studium přijímací zkoušky. Na Gymnáziu Velké Pavlovice se písemné přijímací zkoušky konají ve dnech 22. a 23. dubna 2013 pro čtyřletý i osmiletý studijní obor. Budoucí žáci přicházeli většinou v doprovodu svých rodičů. V aule školy je přivítal ředitel školy PaedDr. Kropáč Vlastimil, který jim poskytl základních informace o průběhu přijímacích zkoušek a přijímacím řízení na naši školu.

V připravených učebnách se následně budoucí studenti pustili do řešení písemné práce z matematiky a po krátké přestávce do písemné práce z českého jazyka. Výsledky zkoušek budou zveřejněny na veřejně přístupném místě ve škole a na www.gymnazium.velke-pavlovice.cz.

Budoucím studentům přejeme hodně úspěchů při písemných přijímacích zkouškách a věříme, že to bude jejich úspěšný krok k zahájení středoškolského studia na našem gymnáziu ve školním roce 2013/2014.

Ing. Jarmila Slámová

 

Fotogalerii z přijímacích zkoušek na Gymnázium Velké Pavlovice
pro školní rok 2013/2014 otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 

22-04-2013-BK