Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Příjemné a veselé setkání s dříve narozenými

Dalšího, v pořadí již druhého setkání s dříve narozenými občany našeho městečka, byla svědkem včera, tedy ve středu 25. ledna 2012, velkopavlovická radnice. Senioři se zde sešli opět, stejně jako minulý týden, na srdečné pozvání starosty města Ing. Pavla Procházky, aby si pospolu povyprávěli, zavzpomínali a pobavili se.

Na úvod besedy vystoupilo pod vedením MgA. Zbyňka Bílka flétnové trio složené z děvčat navštěvujících místní ZUŠ a poté následovalo promítání starých fotografií, filmových sestřihů, diskutování o minulosti i budoucnosti.

Druhá seniorská beseda se nesla ve velmi uvolněné a veselé atmosféře. Babičky a dědečkové si dokonce zazpívali a někteří i zahráli. Jako host byl opět přizván pan Jan Melichar, který nejdříve zahrál na harmoniku a poté ji zapůjčil panu Vladimíru Otáhalovi, který tím přebral pomyslnou muzikantskou štafetu - hrál a zpíval o sto šest. Netrvalo dlouho a připojil se i pan Jaromír Hejl, nejen zpěvem, ale i vzpomínkami. A když přišlo na vyprávění, přisypal si svou trošku do mlýna také pan Ladislav Šupálek, který je proslulý vtipným podáním nevyčerpatelné studnice anekdot.

Zábava byla příjemná, spontánní, bavili se skutečně všichni a my doufáme, že dobře. Nyní budou následovat ještě další dvě seniorská setkání. Jak jsme již minule zmiňovali, ve Velkých Pavlovicích je na šest stovek občanů ve věku 65 let a výše. Proto jsou na besedy zváni postupně dle ulic. Již nyní se na naše babičky a dědečky velmi těšíme!

Karolína Bártová

 

Fotogalerii z besedy s dříve narozenými otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Ing. Zdeněk Karber

 

26-01-2012-BK