Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přijďte si s celým Českem zazpívat koledy, už DNES!

Rekordní počet zpívajících přinese už dnes v šest hodin večer vánoční náladu na 722 míst v České republice! Už popáté si lidé díky stále oblíbenější akci Česko zpívá koledy zapějí také v šedesáti koutech jižní Moravy. Tentokrát nebudou chybět ani Velké Pavlovice, užijící si tak svou velkou premiéru! Stejně jako nová vánoční výzdoba města.

Jak že to jde dohromady?

Naprosto přirozeně, je advent a s ním se pomaloučku blíží kouzelné Vánoce…

Co udělat proto, aby vám nic podstatného neuniklo? Před šestou hodinou se vypravte na velkopavlovické Náměstí 9. května před radnici. Ještě před tím si doma cvičně zanotujte pětici koled, které budou úderem šesté hodiny večerní v rámci projektu Česko zpívá koledy odzpívány i na našem náměstí. Jsou to Nesem Vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Jak jsi krásné neviňátko, Pásli ovce Valaši a jako přídavek Vánoce, Vánoce přicházejí. Pokud si nejste jisti s texty, najdete je v příloze dnešního vydání Rovnosti – Břeclavského deníku.

U radnice si tyto koledy pospolu zazpíváme a navíc, poprvé se náš pohled pokochá zbrusu novou světélkující vánoční výzdobou. Neokoukaných žároviček se dočkal vzrostlý jehličnan u radnice, budova radnice a koruny opadaných listnáčů před ní. Určitě se také nezapomeňte podívat na malé teprve včera čerstvě vysazené smrčky v prostorách u hasičské zbrojnice. Ty ozdobily vlastnoručně vyrobenými vánočními ozdůbkami děti ze školní družiny. 

Ke společné příjemné adventní akci vás všechny co nejsrdečněji zveme.
Budeme velmi rádi, pokud se nám podaří sejít v co nejhojnějším počtu.

Proto se již nyní na každého z vás těšíme!

 

Zajímavosti o letošním projektu ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY * otevteřete kliknutím ZDE

Karolína Bártová


09-12-2015-BK