Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přijďte si pro aktuální novinky do knihovny

Městská knihovna Velké Pavlovice zařazuje od 1. července do svého fondu  téměř stovku nových knih, z nichž většinu tvoří žhavé knižní tituly, které ještě voní tiskárnou. Na základě zájmu svých čtenářů jsme vybírali z nepřeberného koše nabídky ty největší hity, ale nejenom pro dospělé čtenáře. Mysleli jsme i na děti, studenty a milovníky literatury faktu.
Knihovna proto nyní nabízí nejnovější hity Michala Viewegha, Bertrice Smallové, Hany Körnerové nebo třeba Deana Koontze. Nové historické knihy Anny Březinové, knihu Zmizet Petry Soukupové, která byla oceněna jako Kniha roku 2010. Můžete se pak ve společnosti pochlubit znalostí fejetonů Michala Horáčka nebo si popovídat o psí duši podle Rudolfa Desenského.
Pokud máte doma internet, rádi vás naučíme, jak si knihy zamluvit elektronicky z pohodlí svého domova, stačí se dotázat při příští návštěvě knihovny.
Seznam všech nově zapsaných knih najdete ZDE.

 

01-07-2011 RD