Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přijďte si do knihovny zabalit učebnice, knihy či pracovní sešity…

Donesly Vám domů děti učebnice či pracovní sešity nestandardních formátů? Potřebujete obalit dlouhý sešit do „hudebky“? Nebo si přejete mít oblíbenou knihu chráněnou a jako novou? Přineste si je k nám do knihovny obalit.

Knihy balíme do knihovnické fólie, která je pevná a vydrží. Stejnou používáme na všechny knihy v našem fondu. Navíc je obal ušitý přesně „na míru“, takže drží na místě, učebnice v něm „nelítá“ a nedochází tak k poničení. 

Jednotná cena za obalení je 10 Kč za kus. Službu nabízíme celoročně, nejen zapsaným uživatelům, přijít si může kdokoliv. Jeden kus učebnice stihneme obalit na počkání. Více učebnic si necháme a můžete si je vyzvednout následující pracovní den. To stejné platí v případě většího náporu na balící službu - tedy koncem srpna a začátkem září. Prosím jen, aby jste přinesli knihy v tašce s označenou jmenovkou či v případě jedné knihy s lístkem se jménem uvnitř. Neradi bychom Vám vrátily učebnice, které nejsou vaše.

Pokud máte o obalení učebnic a sešitů zájem, nenechávejte prosím obalování až na poslední chvíli, začátkem školního roku se čekací doba na obalení značně prodlouží.

Text: Lucie Gawlová, knihovnice / 1.9.2020