Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přijďte posedět! Zve nové BISTRO V TRÁVĚ

Město Velké Pavlovice nabízí svým návštěvníkům, cyklo a pěším turistům zvlášť, skvělou novinku! Dohání vás občas na kole nebo při vašich pěších toulkách žízeň, hlad, chuť na vínko či pivko, honí vás mlsná? Pokud ano, máme pro vás řešení – nově otevřené BISTRO V TRÁVĚ!

Jak neminout BISTRO V TRÁVĚ?

Najdete nás naprosto ideálně na křižovatce cyklostezek Krajem André, Modré Hory, Moravské vinné stezky a zeleně značené pěší turistické trasy KČT v klidné okrajové části města, v podstatě ještě v polích, sadech a vinohradech. Pro přesnou pozici v mapě * klikněte ZDE. Bistro nabízí posezení jednak ve stínu zastřešené pergoly na pohodlném zahradním nábytku, anebo kdekoliv okolo v trávě. Proto – pikniková deka vůbec není od věci!

Co si u nás můžete dát?

Uhasit žízeň je možno nealkoholickými i alkoholickými nápoji. Nabídneme vám domácí limonády, kávu – nejen horkou, ale také v létě tolik žádanou ledovou, ledový čaj, vynikající vína z Vinařství Knoll, točené orosené pivko značky Pilsner Urquell a mnohé další. Pokud Vás přepadne hlad, u nás tento problém v bliku vyřešíte a navíc možná úplně poprvé ochutnáte švýcarskou specialitu raclette s brambory anebo raclette zapečený v chlebu. Sladká tečka je v nabídce našeho sortimentu naprostou samozřejmostí.

Kdy máme otevřeno?

Zastavit se u nás můžete v pátek od 14:00 do 20:00 hodin a v sobotu a neděli vždy od 11:00 do 20:00 hodin.

Kontakt:
Mgr. Monika BRAUNOVÁ
tel.: 723 330 834
e-mail: monibraunova@gmail.com
Najdete nás také na FACEBOOKU * pro otevření klikněte ZDE

Přijďte posedět v trávě a dát si něco na zub! Budeme se na vás těšit!

Město Velké Pavlovice * BISTRO V TRÁVĚ - turistická novinka roku 2022

Text: Karolína Bártová / Foto: Monika Braunová / 16.5.2022