Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přijďte na setkání se záhadami

Spisovatele, scénáristu a známého řešitele záhad Arnošta Vašíčka budeme moci přivítat ve výstavním sále na Městském úřadu ve Velkých Pavlovicích ve čtvrtek 23. října 2014 od 17 hodin.

Všestranný autor během svých cest za záhadami navštívil řadu tajuplných zemí a míst. Svou pozornost věnuje také lidem z kmenů, které patří k nejstarobylejším na světě: na Borneu, Srí Lance, Mali, Madagskaru nebo třeba na Sumatře. Může vyprávět o tajuplném zvířeti sachamama z Peru, o tajemných trpasličích bytostech na Jávě, návštěvě zapovězené jeskyně na Fidži, o setkání s marockými mágy kouzelníky, o hledání přítomnosti mimozemských civilizací na Zemi, o pátrání po tajemství Ďáblovy bible.

Milovníci televizních seriálů znají Arnošta Vašíčka jako autora scénáristu dvou známých seriálů vysílaných Českou televizí Praha s názvy Planeta záhad a Setkání a tajemnem. Původně knižní dílo Strážce duší bylo také zfilmováno do podoby oblíbeného seriálu.

Všichni máme výjimečnou příležitost setkat se s význačnou osobností, výborným vypravěčem a fascinujícím člověkem. Organizátoři se těší, že i vám se bude akce mimořádně líbit.


Mgr. Dana Růžičková, knihovnice

 

21-10-2014 PV