Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přijďte do knihovny - máme novinky pro každého...

Městská knihovna Velké Pavlovice nabízí po delší době svým čtenářům opět balíček nových knih, zapsaných v červenci do fondu knihovny. Jak už napovídá název, snažili jsme se vyhovět vkusu a zájmu co nejšírší čtenářské veřejnosti. Seznam nových knih otevřete ZDE.

Dětem jsme vybrali oblíberné dinosaury, v celém světě slavného Doktora Proktora nebo knížky známých českých autorů, jako jsou Patra Braunová, Jiží Žáček, Ivan Klíma nebo básník Jiří Havel. Pro rodiče jsme rozšířili stávající nabídku knihovny o literaturu o výchově předškolních a školních dětí, o knihy s tématikou managementu, historie, chovatelství či zahrádkářství. Doporučujeme slavný Gottland či obrazy ze života Václava Havla.

 

167662_big.jpg

medium.jpg

Prosim-vas-sestricko-Hana-Marie-Kornerova---w-220-h-null.jpg

                                                                                                    

Naši čtenáři jistě nejvíce čekají na novinky z odpočinkové zábavné četby. Doufáme, že je potěší nejnovější romány  Nadi Horákové, Aleny Jakoubkové, Táni Keleové-Vasilkové, Hany Marie Körnerové, Vladimíra Přibského, Joy Fieldingové, Robina Pilchera, Nory Robertsové a Patrika Taylora. Thrillery Martiny Coleové a Jamese Pattersona či klasické detektivky Patricie Cornwellové, Lee Childa a Roberta B. Parkera. Představujeme i nové autory - historičku Inu Lorentzovou nebo autorku romantických románů, Anne Laureenovou.

Dana Růžičková, knihovnice

 

 

02-08-2012/RD