Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Prezentovali nejen školu...

Podzim patří již tradičně studentským veletržním přehlídkám. Setkávají se na nich zástupci středních škol, kteří prezentují svou školu nabídkami různých studijních a učebních oborů. Ani v letošním roce na nich nechybělo naše gymnázium.

Ve dnech 20. – 21. října 2009 se uskutečnil veletrh v Břeclavi, kde první den zastupovali naši školu studenti Ondřej Skoupil a Lukáš Grof, ve středu pak Nikola Šedivá a Vanesa Venglovičová.

Druhý veletrh proběhl 21. – 22. října 2009 v Hodoníně. První den reprezentovali naše gymnázium  studenti Karolína Konečná a Lucie Křiváková, následující den pak studentky Gabriela Cahlíková a Jana Kopecká.

Žákům končícím povinnou školní docházku a jejich rodičům podávali informace o podmínkách přijetí ke studiu, o učebních plánech, možnostech studia, mimoškolních a projektových aktivitách na naší škole.

Studenti si tak v praxi vyzkoušeli komunikační dovednosti, schopnost diskutovat, argumentovat a odpovídat na případné dotazy. Svým pěkným vystupováním a aktivním přístupem přispěli nejen k dobré prezentaci své školy ale i města Velkých Pavlovic.

Mgr. Michal Rilák

Studentky velkopavlovického gymnázia
reprezetovaly školu i město na jedničku!

 

Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

05-11-2009