Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Premiérový koncert HRAJE A ZPÍVÁ CELÁ RODINA odstartoval šňůru vystoupení všech generací

V nedělním odpoledni 25. října 2009 se v sále na radnici ve Velkých Pavlovicích konal koncert HRAJE A ZPÍVÁ CELÁ RODINA. Žáci školy vystoupili se svými rodiči, kteří Základní uměleckou školu ve Velkých Pavlovicích také absolvovali. Ve výročním roce, kdy si ZUŠ Velké Pavlovice připomíná 60. let od svého vzniku, slaví své krásné životní jubileum také pan učitel Oldřich Jeřábek, jež na ZUŠ vyučoval 50 let.

Pedagogové školy zahráli několik jeho skladeb a pan učitel doprovodil na klavír svou vnučku - zpěvačku Radanu Villínovou. Největší kapelu postavila rodina Bálkova, kde společně s rodiči vystoupily tři dcery - Markéta, Zdeňka a Hanka. Dále muzicírovali Anna Dobrucká s maminkou, Štěpánka a Eliška Veverkovy s maminkou, Beáta Blahová s maminkou, Vojtěch Antoš s rodiči, Jan a Ondřej Míchalovi s tatínkem, Tomáš a Lukáš Melicharovi s tatínkem, jimž doplnil čtvrtý part pan učitel Zbyněk Bílek.

Zaplněný sál odměnil vystoupení hudebníků a zpěváků nadšeným potleskem a zdá se, že koncert Hraje a zpívá celá rodina nebyl poslední a založil novou tradici muzicírování v našem městě.

 

Fotogalerii koncertu HRAJE A ZPÍVÁ CELÁ RODINA
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2009 Ing. Zdeněk Karber

 

25-10-2009