Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Předvánoční knižní hity a také dárky od Ježíška

To vše se najde v předvánoční Městské knihovně. Pro své čtenáře máme poslední várku letošních knih, ve kterých snad nechybí žádná předvánoční knižní pecka. 

Ať už z žánrů thrillerů, detektivek, romancí, naučné beletrie nebo knih pro děti. A aby toho nebylo v novinkách málo, ještě jsme doplnily knižní fond o nově dovezené knihy z výměnného fondu břeclavské knihovny. Tak to už si snad opravdu vybere každý – ať už fanoušci pletení, krvavých detektivek nebo oddechovek se šťastným koncem.

Jen pozor! Nepřijímáme opravdu žádnou odpovědnost za vaše připálené cukroví, nezabalené dárky nebo že nestihnete oběd na Štěpána u rodičů, protože jste se „prostě u té rozečtené knihy zapomněli“.

Ale pokud jste ochotní to risknout, tak seznam prosincových novinek ZDE.

A pro ty čtenáře, co byli celí rok hodní, chodili pravidelně do knihovny a k tomu neváhali a napsali si přání knihovnickému Ježíškovi, čeká dárek pod naším kniho-stromečkem. Protože, jak bylo avizováno, čtenáři knihovny si mohli na začátku prosince napsat o knihu pod stromeček. To znamená, že si přáli nějaký knižní titul pořídit do knihovny a který přednostně dostanou zapůjčený jako první k Vánocům.

Knižní novinky či dárky si můžete do Vánoc vyzvednout už jen do pátku 20. prosince včetně. Poté budeme mít zavřeno ve dnech 23. - 26.12.. Knihovna bude mít pro čtenáře otevřeno v pátek 27. prosince ve zkráceném čase od 12 do 17 hodin, aby si mohly vyměnit všechny přečtené knížky za nové. A poté bude opět zavřeno od 30.12 do 1.1. a budeme se na Vás těšit od 2. ledna už v běžné otvírací době.

219676

Text: Lucie Gawlová, knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice / Foto: Karolína Bártová / 18.12.2019