Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Předvánoční fotbalové utkání "základka versus gympl"

Neuvěřitelný obrázek by se naskytl všem návštěvníkům naší školy, pokud by nahlédli 22. prosince 2009 do tělocvičny. Zde se na hrací ploše rozcvičovala družstva dvou týmů, aby zde sehrála přátelský turnaj v halové kopané. Říkáte si, že zatím jde o standartní situaci? Mýlíte se, protože se v dresech neobjevily jak je zvykem děti, ale od svých kateder si odskočili učitelé!

Proti sobě stál silný tým Gymnázia Velké Pavlovice vedený panem ředitelem Kropáčem a stejně dynamický tým ZŠ Velké Pavlovice, jehož nový pan ředitel Hanák nezůstal v pozadí a nastoupil v čele svých kolegů.

I když toto utkání bylo přátelské, ani jeden z týmů nechtěl prohrát a do zápasu vložil veškeré síly a skutečně na hrací ploše doslova potili krev. Po dvou poločasech byl stav nerozhodný a o vítězi muselo rozhodnout až prodloužení. Vyčerpaní hráči základní školy nakonec přece jen našli více sil a porazili (i tak vynikající) družstvo gymnázia 3:2. Poraženým přesto gratulujeme a těšíme se na odvetu.

Nakonec bychom chtěli poděkovat roztleskávačkám, faninkám obou mužstem, ale především pohotovému zdravotníkovi, který měl s vyčerpanými hráči spoustu práce, avšak vždy jim pohotově dokázal pomoci.

 

Fotogalerii z předvánočního turnaje v halové kopané
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Družstvo Základní školy Velké Pavlovice

Foto: Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

08-01-2010-BK