Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Předprodej vstupenek na akci MEDITRINA - ŽENY VÍNA pouze rezervací na telefonech pořadatelů

Pořadatelé III. ročníku akce MEDITRINA - ŽENY VÍNA oznamují zájemcům o koupi vstupenek v předprodeji, že je možné si vstupenky zarezervovat pouze telefonicky na číslech: 734 477 561 a 725 773 115. Předprodej na TIC Velké Pavlovice se oproti původně zveřejněným informacím nekoná.

V letošním roce vstoupí soutěž vín MEDITRINA – ŽENY VÍNA již do třetího ročníku. Místo konání se nemění, akce proběhne opět ve Velkých Pavlovicích a to 11. března 2017 v místní sokolovně.

Dopolední část se bude opět věnovat hodnocení přihlášených vzorků vín a následovat bude slavnostní večer s vyhlášením výsledků hodnocení v 19 hodin, na kterou je srdečně zvána široká veřejnost.

Předávání ocenění se zhostí paní Ivana Christová, jejíž nadaci Orion Panacea pro onkologicky nemocné děti letošním ročníkem Meditrina podpoří.

K tanci bude opět hrát výborná kapela Junior Band z Pohořelic, na programu bude taneční vystoupení s ukázkou jak latinských, tak i moderních tanců. Mediálním partnerem se stalo Radio Petrov.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný zážitek spojený s degustací skvělých vín.

Za pořadatele 3. ročníku MEDITRINA – ŽENY VÍNA Pavla Škrabalová

172520

Text: Karolína Bártová / 10.2.2017