Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Prázdniny ve Velkých Pavlovicích začaly pod rozhlednou Slunečná

V sobotu 29. června 2024 uspořádal tým velkopavlovické rozhledny Slunečná akci pod názvem ZAHÁJENÍ PRÁZDNIN & ZPÍVÁNÍ POD ROZHLEDNOU SLUNEČNÁ.

Tentokrát rozhledna Slunečná dostála svého názvu, jelikož sluníčko svítilo, hřálo a pálilo ostošest. I přes úmorné vedro se odvážní návštěvníci, kteří navzdory doslova extrémnímu počasí dorazili, skvěle bavili a rozhodně nelitovali. Naopak! Byli nadšeni bohatým programem, vybraným občerstvením, uvolněnou atmosférou a pohodovou přátelskou náladou. Díky těmto atributům určitý "upocený" diskomfort pozbyl na důležitosti a byl okamžitě zapomenut.

Vše vyřčené svým vystoupením "od podlahy" a v mnohých případech "košilatými" písněmi dotvářel ryze ženský pěvecký soubor DAREBNÝ ŽENY, které neúnavně doprovázela cimbálová muzika VINICA. Obě tato hudební uskupení pochází z Velkých Pavlovic a tak nenechala nikoho na pochybách, že u nás muziku dělat skutečně umíme.

Jak DAREBNÝM ŽENÁM, tak i VINCI patří upřímné a obrovské poděkování za krásné vystoupení.

Rozhledna Slunečná * ZAHÁJENÍ PRÁZDNIN & ZPÍVÁNÍ POD ROZHLEDNOU SLUNEČNÁ

Text: Martina Suská, tým rozhledy Slunečná / Foto: Oldřich Otáhal / 1.7.2024