Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Prázdniny nemají všichni, ve městě panuje čilý stavební ruch

Ve městě se v současné době pracuje na mnoha místech. Některé stavby jsou prováděny firmami, jiné si děláme sami, za pomocí pracovníků služeb města.

V průmyslové zóně pokračuje výstavba inženýrských sítí a komunikace společností PORR a dle plánu pokračuje také oprava hřbitovní brány. 

V pondělí byla zahájena oprava poloviny střechy na bytovém domě č.2 v ul. Nová, kde je nahrazována asfaltová šindel za plechovou krytinu. Opravu provádí Vratislav Baláš ze Zaječí se svým kolektivem. 

V ulicích města byly na komunikacích zapraveny díry po opravách a výkopech živičným povrchem. Tyto opravy prováděla společnost Stavba a údržba silnic z Břeclavi. 

Pracovníci služeb města dokončili úpravy v blízkosti přístavby kolumbária a položili i bezbariérový chodník ze zadní strany kostela. 

Práce pokračují i na chodníku v ul. Padělky.

Prázdniny využila i mateřská škola, kde provádí zednické a obkladačské práce také naši pracovníci. Tykají se přípravy rozvodů k napojení myček na nádobí.

Služby města * Prázdniny nemají všichni, ve městě panuje čilý stavební ruch

Text a foto: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 17.7.2020