Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Prázdniny jsou za námi, začal nový školní rok!

Ve čtvrtek 1. září byl v Základní škole Velké Pavlovice slavnostně zahájen školní rok 2011/2012. Žáci druhých až devátých tříd zahájili školní rok ve třídách společně se svými třídními učiteli. Prvňáčci se dočkali slavnostního zahájení v 9 hodin, kdy je přivítal ředitel školy společně s třídními učitelkami a přišli je také pozdravit a popřát mnoho úspěchů pan starosta společně s paní ředitelkou mateřské školy. Do dvou prvních tříd nastoupilo celkem 34 dětí. Třídní učitelkou 1.A je Mgr. Eva Drienková a třídní učitelkou 1.B Mgr. Darina Zborovská.

Základní škola má v letošním školním roce celkem 287 žáků, což je o sedmnáct více než v loňském roce. Na první stupeň dochází do 8 tříd celkově 157 žáků a na druhém je v sedmi třídách 130 žáků.

Všechny děti školou povinné se mohou také pro letošek těšit na spoustu školních i mimoškolních akcí, besedy, koncerty, exkurze, zájezdy i školní výlety. Věříme, že všechny také zaujme pestrá nabídka kroužků v rámci Střediska volného času.

Zbývá jen popřát dětem, rodičům i pracovníkům školy úspěšný školní rok 2011/2012.

RNDr. Ludvík Hanák, ředitel školy

 

Fotogalerii z prvního školního dne otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv ZŠ Velké Pavlovice

01-09-2011 PV