Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Prázdninový kemp mladých tenisových nadějí

Ve dnech 22. až 25. července 2013 se konalo již tradiční soustředění našich mladých tenistů. Na kurtech v areálu TJ Slavoj se sešlo tento rok deset členů velkopavlovického tenisového oddílu ve věku od deseti do šestnácti let. Celé čtyřdenní soustředění vedli mladí trenéři z Brna - Jakub Winkler, Martin Fabián a Lukáš Kočka, kteří připravili opravdu zajímavý, ale také velmi náročný program.

Vedle tenisových tréninků bylo celé soustředění věnováno zlepšení fyzické kondice účastníků. Tenis se střídal s různými hrami, fotbálkem, vybíjenou, ale také třeba výběhem do parku u zastávky ČD. Vzhledem k opravdu výbornému přístupu trenérů se nikdo ani na chvilku nenudil.

Poslední den byl věnován nejen tenisovým zápasům, ale i soutěžím ve fyzické připravenosti. Vítězem byli všichni, neboť počasí tomuto tenisovému kempu opravdu dopřávalo. Celá podařená akce se mohla konat za přispění TK Velké Pavlovice, Slavoje Velké Pavlovice, Města Velké Pavlovice, Restaurace SPORT, Vinařství Baloun, Vinařství Víno Rakvice a OV Memoriálu Vl. Trsťana.

Velký dík touto cestou posíláme všem sponzorům, trenérům
a také mladým tenistům za velmi dobrý přístup k soustředění.

 

Za Tenisový klub Velké Pavlovice D. Šefránek, J. Otřel a M. Maincl

 


 

Fotogalerii z tenisového kempu mládeže na kurtech ve Velkých Pavlovicích
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv Tenisového klubu Velké Pavlovice

 

 

30-07-2013-BK