Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přátelé ze Ždírce obdivovali nové sklepy Pod Starou horou

Na slavnosti Velkopavlovického vinobraní 2012 přijali srdečné pozvání i naši přátelé z družebního města Ždírec nad Doubravou. Dostavil se jich plný autobus, tentokrát se do Velkých Pavlovic přijeli podívat členové Klubu seniorů v čele se svou předsedkyní Miluší Mühlfajtovou. Jejich největším přáním byla prohlídka tančících sklepů ve vinařské uličce Pod Starou horou, které doposud znali jen z fotografií.

Právě proto se stala exkurze pod Starou horu jedním z prvních bodů jejich programu. Tím je po oba dny slavností vinobraní provázeli místostarosta města Velké Pavlovice Ing. Zdeněk Karber s manželkou Milenou Karberovou a také paní Emilie Zajícová za velkopavlovický Svaz postižených civilizačními chorobami.

Ždíreckým seniorům se nové moderní sklepy velmi líbily a tak se přirozeně staly jedním z nejfotografovanějších míst. Také samotní účastníci zájezdu si zde vytvořili několik společných snímků do klubového alba.

Karolína Bártová

 

Fotogalerii z návštěvy přátel ze Ždírce nad Doubravou
ve vinařské uličce Pod Starou horou otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Ing. Zdeněk Karber

 

 

04-09-2012-BK