Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přátelé country hodnotili uplynulý rok

V pátek večer se sešli v zasedací místnosti Městského úřadu velkopavlovičtí Přátelé country na své výroční schůzi. Mají spočítáno, že se kromě tréninků v tělocvičně zúčastnili celkem 53 akcí. Převážně to byly country večery a bály. Přátelé country ovšem nechyběli ani při různých turisticko cyklistických akcích. Mimo jiné se aktivně zapojili při přípravě vinobraní na ranči. Během roku si zorganizovali dvě výukové akce spolu s brněnskou taneční skupinou Honky-Tonk.
 
Loni se prudce rozrostla členská základna country tanečníků. Koncem roku čítala 31 členů (z původních 14). Tento stav z organizačního hlediska v současné době plně vyhovuje. Už více než rok se o činnosti Přátel country můžete informovat na webových stránkách http://pratelecountry.blogspot.com/ . Loni zde bylo zaznamenáno 10 668 přístupů.

Přátelé country se neohlíželi jen do minulosti, ale spřádali plány i do budoucna. Momentálně se věnují nácviku choreografie na vystoupení. Průběžně procvičují již naučené tance a už mají vyhlédnuté tanečky k novému nastudování,… chtějí si svého koníčka uchovat hlavně pro radost z tance a společně strávených příjemných chvil.
 
Protože se z reproduktorů linula country hudba, večer nemohl být zakončený jinak než tancem….

Jana Vondrová

 

Fotogalerii z výroční schůze Přátel country otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Jana Vondrová

17-01-2011 RD