Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Přátelé country hodnotili

V pátek, dne 12. února 2016, se sešli PŘÁTELÉ COUNTRY v zasedací místnosti Městského úřadu, aby zhodnotili uplynulý rok 2015 a nastínili si plány do roku nového. V průběhu loňského roku jsme se zúčastnili celkem 35 akcí, ať už to byly taneční semináře, přehlídky country tanců, vystoupení pro město nebo předtančení na akcích pro jiné organizace a spolky. V neposlední řadě jsme se prezentovali na country bálech v blízkém i dalekém okolí.

Scházíme se stále dvakrát týdně v tělocvičně Základní školy, pilujeme k dokonalosti tance stávající, učíme se tance nové, abychom se stále posouvali vpřed. Sestavujeme nová vystoupení pro přehlídky a prezentace, abychom nemuseli ukazovat stále jedno a to samé.
Tančíme klasické country tance párové, řadové, kruhové a čtverylky. A nebráníme se ani moderním line tancům, kde tančí jednotlivci ve formaci každý jednotlivě.

V loňském roce jsme s odhodláním sobě vlastním uspořádali ve spolupráci s městem Velké Pavlovice 1. country bál ve vlastní režii. Počáteční obavy z pořadatelství takové akce ve finále vystřídala euforie během přípravy a nakonec radost z výsledku, který byl díky vysoké účasti příznivců country hudby a tanců uspokojivý. V současné době probíhají přípravy na letošní 2. country bál Přátel country, který jsme naplánovali na 7. května 2016. Už teď se těšíme na setkání s přáteli a dobrou zábavu při country muzice.

A jak jsme zakončili oficiální část této “výroční schůze“ taneční skupiny? No přece tancem! Veselo bylo dlouho přes půlnoc, tak jak to mezi dobrými přáteli má být. A že jsme dobrá parta dokládá i to, že společně zahajujeme již osmý rok našeho působení.

Více z naší činnosti se můžete dozvědět na našich stránkách * http://pratelecountry.blogspot.cz/

 

Věra Chiabodová a Vladimír Vondra


 

Tanec - tečka výroční schůze Přátel country!

Fotogalerii z akce otevřete * kliknutím ZDE

 

Foto © 2016 Jana Vondrová

 

 


16-02-2016-BK