Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Práce na opravě fasády kostela začínají

Hned po Velikonočním pondělí, brzy ráno v úterý 7. dubna 2015, bylo k velkopavlovickému kostelu Nanebevzetí Panny Marie navezeno lešení, které se začalo montovat a stavět. Začaly tak přípravné práce na opravě fasády kostela, které bude realizovat hodonínská stavební firma Plus s.r.o..

Ale i my se můžeme podílet na opravě našeho kostela. V první řadě modlitbou za zdárný průběh prací. A kdo může a chce, tak i finančním darem.

Každou první neděli v měsíci probíhá v kostele sbírka na tento účel. Peníze jsou pak uloženy na farní podúčet, který byl zřízen pouze na financování oprav kostela. Nemusíte však čekat na jednoměsíční sbírku, ale můžete poslat váš příspěvek - dar přímo na tento podúčet.

Číslo podúčtu: 19-1381746379/0800 * Česká spořitelna, a.s.

V případě potřeby vám vystavím "Potvrzení o přijetí daru" pro snížení daně z příjmu. Nebo přímo "Darovací smlouvu", která vám právně zaručí, že vaše prostředky budou použity na danou věc.

I když není důvod nedůvěřovat. Zdárná oprava kostela je naším společným zájmem!

V každodenních modlitbách vyprošuji požehnání pro opravu i vám!

 

Váš P.ThLic. Marek Kardaczyński


 

Fotogalerii ze zahájení opravy fasády velkopavlovického kostela Nanebevzetí Panny Marie
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Archiv Farnosti Velké Pavlovice

 

 


08-04-2015-BK