Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pozvánka na výstavu „Moje krajina“

V úterý 13. září 2022 v 18:00 hodin se koná ve výstavním sále Městského úřadu Velké Pavlovice vernisáž autorské výstavy, kterou fotografka dr. Ĺubica Krištofová ze Senice nazvala „Moje krajina“.

Organizátoři,  kterými jsou Trnavský samosprávní kraj, město Velké Pavlovice, Záhorské osvětové středisko v Senice a Městská knihovna Velké Pavlovice, tímto zvou všechny velkopavlovické občany, aby přišli na vernisáž podpořit významnou fotografku.

Naše dlouholetá spolupracovnice, autorka mnoha projektů pro amatérské fotografy, příznivkyně a podporovatelka amatérských umělců, přivezla do Velkých Pavlovic výstavu svých fotografií, kterými představuje svou tvorbu posledních let: krajinu slovenského Záhoří, krásné a zvláštní přírodní úkazy, lidovou architekturu i dokumentování života obyčejných lidí na Záhoří.

Kurátorkou výstavy je slovenská profesionální fotografka MgA. Luiza Marečková, která bude výstavou provázet. Hudební vystoupení bude patřit Mileně Karberové, ředitelce ZUŠ Velké Pavlovice.

Text: Mgr. Dana Růžičková / 12.9.2022