Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pozvánka na setkání se spisovatelkou Naďou Horákovou

Městská knihovna Velké Pavlovice zve všechny příznivce dobrých knížek a dobrých autorů na setkání s významnou jihomoravskou spisovatelkou Naďou Horákovou, které se bude konat v úterý 30. dubna v 18.00 hod. ve výstavním sále Městského úřadu Velké Pavlovice. Tato autorka historických románů a detektivních příběhů má v rodném listě stejný rok narození jako spisovatel Michal Viewegh. Na rozdíl od něho se však dosud nevěnuje spisovatelské dráze profesionálně. Působí jako učitelka na základní škole, společně s rodinou bydlí v Mutěnicích u Hodonína.

V posledních letech je dvorním vydavatelstvím této autorky MOBA Brno, nejnovější vydanou knihou je historický román Brněnské nevěstky. V současné době se spisovatelka chystá na velké propagační turné ke své nové knize Ženy na pranýři.

Velké čtenářské oblibě se těší právě autorčiny historické romány, jako jsou např. Kronika zapomenutého templáře, Pro jméno a čest nebo Brněnské nevěstky. V městské knihovně si můžete půjčit také čtyři detektivní romány z edice Česká detektivka (knihy Falešná kočička, Dáma v modrém, Hrob třinácté panny a Kletba markomanské královny). Poslední dobou se spisovatelka věnuje převážně scénáristické práci, píše například scénáře pro připravovaný televizní seriál Policie Modrava.

Všichni zájemci se mohou pro více informací podívat na webové stránky spisovatelky na adrese www.nadahorakova.cz a organizátoři Vás ještě jednou co nejsrdečněji zvou na zajímavé setkání.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice

 

 

24-04-2013 PV