Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pozvánka na konferenci RÉVA & KRAJINA

Zveme Vás na seminář se zajímavou tématikou pro odbornou i laickou veřejnost RÉVA & KRAJINA, která se uskuteční v pátek 17. května 2013 od 9.00 hod. na Ekocentru Trkmanka.

Konference nabízí zajímavý program – Významné světové vinohradnické krajiny, Restrukturalizace vinic a dotační možnosti, Běh vinařství přívětivého ke krajině, Vliv vinohradnictví na krajinný ráz, Genius Loci ve vinicích, Réva, krajina a sociální ekologie, samozřejmostí je i degustace vín typických krajin (terroir) celého světa.

Přednášet budou významné osobnosti, které se touto problematikou dlouhodobě zabývají: RNDr. Václav Cílek, JUDr. Jiří Mejstřík, Ing. Antonín Králíček, Ing. Milan Hluchý, Ph.D., Ing. Roman Slouk, Ing. Romana Šnajdárková, Ing. Jan Stávek, Ph.D..

Vstupné 300,- Kč (zahrnuje vložné, sborník přednášek, občerstvení, oběd a degustaci vín). Pozvánka na konferenci ke stažení ZDE. Bližší info a rezervace: Ing. Pavel Veverka, veverka-vp@seznam.cz

 

 

loga konference.jpg

 

15-05-2013 PV