Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pozvánka na koncert Ariho Hesta

V pátek 26. listopadu 2010 ve 20.00 hod se ve výstavním sále radnice ve Velkých Pavlovicích uskuteční koncert amerického písničkáře Ariho HESTA. Rozhovor s charismatickým písničkářem mohou v pátek 26. listopadu vidět diváci České televize v pořadu „Dobré ráno“.

Charismatický newyorský písničkář se vrací do České republiky v podzimním čase. Snad, aby svými zasněnými písněmi dal i našim myšlenkám křídla. Vskutku podmanivý baryton a jeho vynikající hra na kytaru, ale především melodické a přesto ne klišovité písně - to vše je jeho osobitostí, která na první poslech zaujme.

Po svých rodičích, především po otci skladateli, aranžérovi a jazzmanovi zdědil specifický cit pro harmonii a výstavbu melodie. Klasická hudební studia dala směr jeho talentu, aby se sám později našel jako osobitý tvůrce, který v sobě nezapře nic z toho, čím ve svém hudebním životě prošel, tedy od písní přes klasiku až po swingové cítění.

 

22-11-2010 PV