Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pozvánka na běžecký trénink

Jelikož se BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU, tak si Vás dovoluji srdečně pozvat na svůj běžecký trénink. Přijďte se společně proběhnout v příjemném kolektivu a nasát tak pravou běžeckou atmosféru.

Kdy? * v pondělí 29. ledna 2018 od 17:30 hodin
Kde? * před Městským úřadem ve Velkých Pavlovicích
Pro koho? * začátečníci i pokročilí
Program? * lehké proběhnutí, protažení, ukázka běžecké abecedy, rovinky a na závěr konzultace o motivaci a cílech, případně další užší spolupráce
Co s sebou? * sportovní boty (nejlépe běžecké), sportovní oblečení, podle počasí rukavice, čepici/čelenku

Něco málo o mně:
Jmenuji se LUKÁŠ KYNICKÝ, mám 20 let a v současnosti studuji Fakultu sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Aktivně se věnuji triatlonu (plavání, kolo, běh) a v minulosti jsem několik let dělal atletiku. Mám velmi úzký vztah ke sportu, je to jednoduše něco, co mě naplňuje a neustále překvapuje. Rád bych Vám tímto předal své dosavadní zkušenosti a nadšení, které mi běh dal a stále dává.

Speciálním hostem prvního tréninku bude vítěz a držitel traťového rekordu místního závodu O velkopavlovickou meruňku JIŘÍ KALUS. Mimo jiné český reprezentant v triatlonu a vítěz Mistrovství Evropy v aquatlonu (plavání a běh).

Trénink ZDARMA

Více info na tel.: 606 150 020

Těším se na vás!

192578

Text: Lukáš Kynický / 24.1.2018