Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

POZOR SOUTĚŽ! Srdce s láskou darované, tentokrát pro kluky a holky z naší školky

Účast naší školky v soutěži " Srdce s láskou darované" se stala tradicí.  

V loňském roce se děti zapojily dokonce se dvěma projekty. A to Srdce pro Austrálii a  Naše Lípa - strom symbolem státnosti, kterou děti vysadily na naší školní zahradě. V letošním roce se naši malí výtvarníci těšili, že pošlou srdíčkový pozdrav paní učitelce až do daleké Kanady, kde v současné době pobývá. Rozpracovaný projekt jsme ale museli odložit. Dětem by bylo určitě líto, kdyby do pozdravu pro oblíbenou paní učitelku, nemohly dát vše, co si vymyslely a nestihly dotvořit. 

Školka je už několik desítek dní bez dětí. Třídy utichly od dětského štěbetání a smíchu. Celý náš pedagogický kolektiv se snaží být dětem nablízku, funguje spojení přes sociální sítě. Pro děti jsme v okolí školky, na naší krásné rozlehlé zahradě, i pod lípou, přichystaly venkovní aktivity - jarní hádankové kvízy, cestu za Velikonočním zajíčkem, plot art - aneb výstava pod širým nebem. Také výuka předškolních dětí probíhá distančně. Zpětné vazby od dětí, které nám za pomoci rodičů přichází, nám dělají obrovskou radost a v této neobvyklé době nás velmi posilují. Práce pedagoga je pro nás víc než jen zaměstnáním. Je pro nás i posláním, být s dětmi nás naplňuje a těší. 

Děti posílají srdíčka paním učitelkám, my naše srdce pošleme dětem. Každé srdíčko od nás, přímo z naší školky ve Velkých Pavlovicích, doputuje za dětmi až domů. Vytvořily jsme mapu katastru našeho města, kde každá ulice má svého dětského obyvatele. Také naši školku navštěvují děti z okolních vesnic a města. 

Všem našim školčátkům doputuje přímo domů. 

Už k vám děti od nás letí "Srdce s láskou darované"... 

BUDEME RÁDI, KDYŽ PODPOŘÍTE NAŠI ŠKOLKU SVÝM HLASEM!!!
Hlasovat je možné do 30. dubna 2021


VÍCE NA – www.srdceslaskou.cz

Hlasovat můžete * po kliknutí ZDE

227781

Text: Bc. Olga Kolářová, ředitelka Mateřské školy Velké Pavlovice / Foto: Archiv MŠ Velké Pavlovice / 7.4.2021