Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Požár porostů, zaklíněná osoba, popadané větve...

Požár porostů u železniční trati, zaklíněněná osoba, popadané větve stromů - to vše zaměstnalo velkopavlovické hasiče o víkendu. Porost kolem železniční tratí hořel v sobotu mezi Břeclaví a Brnem na několika místech (porucha na vlaku). První informace byla o požáru trávy u Podivína, operačním jsme však byli posláni k Zaječí. Nakonec jsme hasili tři ohniska.

V neděli nás vyvolal operční k zaklíněné osobě na WC. K muži se nemohla dostat lékařská pomoc, protože nebylo možné otevřít dveře. Po otevření bylo zjištěno, že pán zemřel.

V neděli večer vyjížděla jednotka odstraňovat překážky z komunikací. V prvním případě byla spadena přes oba pruhy komunikace větev kaštanu u sokolovny na ul. Brněnská. V druhém případě byla větev na komunikaci na Němčičky. Na ul. Brněnská i na komunikaci na Němčičky byla použita motorová řětězová pila k rozřezání, poté byla komunikace zprůjezdněna.

Petr Hasil

 

05-08-2013 PV