Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Poutníci doputovali do Velkých Pavlovic, zahráli a zazpívali

Country, bluegrass, teplý letní večer, studená sladká malinovka, vynikající nálada... Co přát si víc?! Právě tuto skvělou atmosféru si do sytosti užilo až nečekaně početné publikum, jež navštívilo ve čtvrtek, dne 8. srpna 2013, již druhý večer premiérového ročníku Prázdninových slavností hudby na nádvoří velkopavlovického Ekocentra Trkmanka. Vystoupila zde oblíbená skupina Poutníci, která má obrovskou a pevnou základnu svých fanoušků. Jak by ne, vždyť září na naší hudební scéně již od roku 1970 a na svůj vrub si připsala už 13 alb.

Koncert ve Velkých Pavlovicích navštívili nejen místní, mezi kterými dle očekávání nechyběli tanečníci z Přátel country nebo členové country skupiny Colorado, ale také spousta cizích lidí, někteří dokonce z dalekého zahraniční. Řeč je o našich milých hostech z francouzského Echenonu, kteří v těchto dnech tráví své volné dny v rámci družebního pobytu ve Velkých Pavlovicích. Nejen oni byli česko-anglickým repertoárem a celkově vydařeným večerem nadšeni.

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z koncertu country skupiny POUTNÍCI
na Prázdninových slavnostech hudby otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Tereza Pláteníková

 


 

Avšak pozor! PRÁZDNINOVÉ SLAVNOSTI HUDBY zdaleka nekončí!

Zveme vás na další večery s hudbou... 

 

Plakát ke stažení ve formátu PDF na celé PRÁZDNINOVÉ SLAVNOSTI HUDBY 2013
* otevřete kliknutím ZDE

 

 

 

09-08-2013-BK