Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Poslední úpravy povrchu hřiště pro nový SKATEPARK

V relaxačně-oddechovém areálu v sousedství říčky Trkmanky, nového lesoparku a kynologického cvičiště přibyla další plocha, která je určena především pro sportování a aktivní trávení volného času a to nejen mládeže. Vyasfaltovaná plocha hřiště o rozměrech 20 x 40 metrů bude sloužit  hlavně milovníkům skateboardů, in-line bruslí apod.

V zimě, v období mrazů, bude plocha hřiště zaledována na hladké kluziště a tak si na své přijdou také vyznavači ledového ostří. Podklad pro nově vznikající skatepark buduje firma STRABAG a. s., která dne 22. září 2010 položila finální vrstvu živičného povrchu.

A kdy bude možné si poprvé hřiště oficiálně vyzkoušet? Využijte příjemného volna o státním svátku – příští úterý dne 28. září 2010 zveme všechny malé i velké, děti i dospělé, sportovce i nesportovce na akci s názvem „OTEVÍRÁNÍ… nového úseku cyklostezky, nové rybářské klubovny a nového hřiště pro skatepark“. Při této příležitosti bude pro děti v prostorech hřiště připravena řada zábavných soutěží o lákavé a sladké ceny. A nejen to!

 

Klikněte ZDE pro otevření pozvánky akci s podrobným programem
a zároveň přijměte naše co nejsrdečnější pozvání!

Těšíme se na vás!

 

Fotogalerii z budování nového hřiště pro SKATEPARK
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2010 Ing. Zdeněk Karber

 

22-09-2010-BK